Za górami za lasami w bajkowym przedszkolu...

O nas

Bajkowe Przedszkole w Pogórskiej Woli posiada Honorowy Tytuł Tarnowskiej Marki Talentu oraz Złoty Medal Tarnowskiej Marki Talentu za rozwijanie talentów wśród najmłodszych.

Przedszkole, podczas VI Gali TMT 2019 otrzymało Szklaną Statuetkę Tarnowskiej Marki Talentu oraz Wyróżnienie od ABC Czepczyński za wzorowe realizowanie działań z zakresu edukacji finansowej przy wsparciu UNICEF Polska.

W każdej sali znajdują się niezbędne pomoce edukacyjne i wysokiej klasy komputery.

Placówka posiada wykwalifikowany i doświadczony zespół nauczycielek.

Zajęcia są bogate w treści, różnorodne, dostosowane do zainteresowań i potrzeb dzieci.

Realizujemy zagadnienia dotyczące edukacji finansowej.

Uczymy podstaw przedsiębiorczości.

Kładziemy nacisk na wiedzę u przedszkolaków z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uczymy prawidłowych postaw w życiu w oparciu o literaturę dziecięcą w ramach projektu Miś w świecie literatury.

Organizujemy szereg świąt i uroczystości np. „Dzień Pluszowego Misia”, „Powitanie Wiosny”, Wigilia, Bal karnawałowy, „Święto Mamy i Taty”.

Wszystkie dzieci są badane przez logopedę i mają zalecane ćwiczenia do pracy indywidualnej.

Nasi wychowankowie są dobrze przygotowani do podjęcia obowiązków szkolnych.

Przedszkole w Pogórskiej Woli
33-152 Pogórska Wola