Za górami za lasami w bajkowym przedszkolu...

W naszym przedszkolu

Kochani Rodzice,

zachęcamy do stałego kontaktu z Dyrekcją Przedszkola oraz z Nauczycielami, a także z logopedą.

Równocześnie informujemy, że nowością w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2020/2021 są prowadzone zajęcia z zakresu edukacji finansowej w oparciu o podręcznik „ABC Ekonomii, czyli pierwsze kroki w świecie finansów” autorstwa Wiktora Czepczyńskiego i Żanety Kupczyk.

Pionierem Mobilnej Akademii Przedsiębiorczości w Gminie Skrzyszów jest Bajkowe Przedszkole w Pogórskiej Woli.

Jeśli ktoś z Państwa zainteresowany jest wypożyczeniem podręcznika „ABC Ekonomii”, to prosimy o podejście do Pani Agnieszki Rzepka-Barnaś, która jest koordynatorem zajęć edukacyjnych z zakresu finansów na terenie Bajkowego Przedszkola w Pogórskiej Woli.

Dodatkowe zajęcia dla dzieci:

Przedszkole w Pogórskiej Woli
33-152 Pogórska Wola